| Bubulinaazz a întrebat:

Eu am o voce buna, si ma inspira foarte mult piesele de teatru si actoria. As vrea sa merg la niste castinguri, insa mama mea ma ia mereu peste picior ca trebuie sa invat, ca nu are ea bani de castinguri si sa ma poarte pe la scoli de muzica sad. Cum as putea sa o conving? sadsad
P. S. I-am spus de foarte multe ori, si ea zicea ca "lasa pe viitor". Dar de vreo 3 ani tot ii cer asta. straight face

1 răspuns:
| 358ili a răspuns:

Buna bubulinazz si eu am o voce buna dar o colega are si o voce buna si pe mine profa nu a avut ocazia sa ma asculte dar fac cor si multa lume imi spune ca am voce asa deci tu poti sa intri in corul scolii sau ceva de genul eu de exemplu sunt nepoata profesoarei de cor incearca sa canti multor oameni colegilor sau profei de muzica. doar crede si se va implini