| HereAndNow a întrebat:

TPU! Vreau sa o conving pe mama sa-mi ia chitara. Invat bine la scoala, deci nu ar fi problema ca nu o merit. As putea sa strang bani, ar putea si ea sa-mi dea - deci pot face rost de bani. Dar cand ii spun de asta, imi zice ca nu am ce sa fac cu ea, ca o sa ma plictisesc, ca daca imi ia automat trebuie sa aduca si un profesor. Eu nu stiu daca sa fac o cariera din asta. Dar momentan as vrea sa cand din placare si din nevoia de a ma simti bine. Chiar vreau sa o conving sad Idei?

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Nu poti face cariera din asa ceva. Spune-i ca nu iti trebuie profesor, vrei doar sa canti din placere.Si ai ce face cu ea : canti.Si iti face placere laughing

Gasesti si la pretul de 200 RON, nu vad care ar fi problema thinking

| HereAndNow explică:

Sa cant din placere*

| Fartie a răspuns:

Pai ii spui ceva gen ca la scl profu /profa de muzica invata pe gratis.si o rogi sa iti cumpere si asa nu o sa mai fie nevoie de profesori.acu pe bune.sunt si pe net clipuri pentru incepatori cu acorduri note etc. incearca si o sa mearga tongue FUNDA?