| 1AndraDiez7 a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si vreau sa devin actrita(stiu ca e multa munca si ma voi desurca). Problema este ca mama nu vede ceva de viitor in asta si imi spune mereu sa aleg ceva de viitor. Cum as putea sa o conving ca e si actoria e de viitor(din punctul meu de vedere)?

Răspuns Câştigător
| Anonim6765 a răspuns:

Ar trebui sa i explici mamei tale ca e viitorul tau, nu al ei. Ea si a trait viata cum a vrut, acum e timpul sa ti o traiesti tu pe a ta. Explica i si arata i ca aceasta cariera este de viitor. Spune i ca ar trebui sa te lase sa faci ce vrei, nu sa ti spulbere visurile. Sper ca te am ajutat❤

1 răspuns:
| Anonim6765 a răspuns:

Ar trebui sa i spui mamei tale ca e viitorul tau, nu al ei. Ea si a trait viata cum a vrut, acum e timpul sa ti o traiesti si tu pe a ta. Explica i ca aceasta cariera este de viitor. Daca este vorba de bani arata i cat poate lua un actor pe an/luna. Daca chiar esti talentata, vei ajunge exact unde iti doresti. Spune i ca ea ar trebui sa te incurajeze nu sa ti spulbere visul. Sper ca te am ajutat❤