| AnesAnemona a întrebat:

Buna, eu aveam de luat o decizie daca sa merg undeva sau nu, aseara am visat ca am mers si s-au intamplat numai lucruri rele, intrebarea mea este: daca am visat asta, va fi bine in realitate sau visul inseamna ca va fi exact ca acolo?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Visul tău înseamnă în realitate exact nimic - reflectă doar preocupările tale diurne

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu inseamna ca nu o sa iti fie bine, poate ai visat asta ca iti faceai foarte multe griji dar daca ai analizat bine situatia atunci totul va fi ok, tu stii ce e mai bine pentru tine, te poti razgandi oricand daca asta vrei.

| aimullah123 a răspuns:

Daca visele ar fi avut vreo legatura cu realitatea...heheee
Pai de cate ori am visat eu ca vine sfarsitul lumii...pfff
Si ce sa vezi.....nu a venit :O