| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna eu cred ca Karin e o idioata cine e cu mine? (Karin din Naruto Shippuuden) a da si de ce sa anulat Naruto de pe Jetix caci dac anul se anula poate aveam Shippuden dublat in romana nu?

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Si eu cred ca karin e o vaca si nu le asculta pe astea daca tit iti place asta e si mie imi place

3 răspunsuri:
| Sua a răspuns:

N-ai ce face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieste, ieste, ca daCA KArin n-ar fi, i-ar lua Sakura locul. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare, si cred ca vorbesc in numele multora de pe TPU, ca ne-am saturat de tine cu naruto tau, esti enervnta! Cine se mai uita la naruto?