| Alëxąndŕą a întrebat:

Dece s-a anulat Naruto de pe Jetix ma uit online la el dar de ce sa-a anulat asta ma enerveaza caci poate aveam Shippuuden dublat in romna ar fi fost tare nu? am ajuns Naruto Shippuden 175 nu am vazut 176 si sa nu im ziceti ca e o porcarie este treaba mea ce fac eu nu ma bag in viata voastra asa ca nici voi nu va bagati in viata mea si mai scutitima cu sfaturile ma doare undeva de sfaturile voastre

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Sa anulat pentru ca la anumite persoane nu le placea Naruto eu ador Naruto si Bleach si mai multe dar astea 2 imi plac fooarte mult oricum Naruto este acum pe Animax in fiecare seara parca de la 21:15 dar sunt ep vechi uitete la Naruto aici www.animekage.com

2 răspunsuri:
| myha a răspuns:

De ce pui intrebarea asta daca nu vrei nici un sfat sau raspuns?
Este ilogic. Ce cauti pe site-ul asta? Site-ul se numeste ' toti pentru unu', nu ' ma doare undeva de sfaturile voastre'

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Atunci ce mt3y mai intrebi daca nu vrei niciun sfat?