| Alëxąndŕą a întrebat:

Dece s-a anulat Naruto de pe Jetix ma uit online la el dar, de ce sa-a anulat asta ma enerveaza caci poate aveam Shippuuden dublat in romna, ar fi fost tare nu? am ajuns Naruto Shippuden 175 nu am vazut 176

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu stim de ce s`a anulat.si chiar nu ne-ar interesa.

| Alëxąndŕą explică:

Emanuela nimeni nu tea interebat nic asa ca zbori la coada vaci unde erai

| Alëxąndŕą explică:

Ma luo am lasi singurul lucru care la vem in comun este ca im place mult Michael Jackson si sunt sigura ca sunt fana mai mare ca tine si eu nu ma bag inviata ta asa ca nici tu nu te amesteca in viata mea tie clar este viata mea persoanala care lucruri care nu te privesc pe tine

| zooooza a răspuns:

Nu trebuie sa raspunzi asa! Nu te supara pe mine dar in loc sa te uiti la niste desene aiurite mai bine ai invata sa pui semnele de punctuatie si sa inveti sa scrii corect romaneste.Adica nu nic sau nu stiu sau alte chestii.
Daca vrei sa urmaresti desene animate adevarate uita-te la "Pisicile aristocrate'' sau "Alba-ca-Zapada"!
Nu Naruto.
E spre binele tau sa te pui cu burta pe carte.Nu zic lucrurile aste cu rautate.
Stiu.Si eu gresesc anumite cuvinte cand scriu la calculator. Dar tu nu pui anumite semne de punctuatie pentru ca :
a. iti e lene
b.nu le cunosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sakura sau cum te cheama unde ai vazut episoadele de la Naruto de la 52 in sus? si sunt dublate macar