| Melli687 a întrebat:

Eu de obicei sunt o persoana foarte amuzanta,vorbesc destul de mult etc. dar atunci cand stau cu baiatul de care imi place sunt foarte tacuta si tremur,sunt tacuta dar daca cineva ma intreaba si pe mine ceva incep sa ma fac rosie,sa spun o gramada de lucruri,doar ce m-a intrebat persoana aceea nu si sa vorbesc foarte repede si fara sens laughing. Chiar si atunci cand trec pe langa el incep sa tremur,nu vreau sa ma creada o salbatica dar nu stiu de ce reactioanez asa, baiatul asta chiar imi place mult si u vreau sa zic ceva stupid dar ma emotionez si zic 6587089853 de lucruri stupide si arat ca o fraiera crying SFATURI? FUNDITA!

1 răspuns:
| nebuna000 a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic, dar atunci cand il vezi ar trebui sa te abti sau atunci cand te intreaba ceva incearca sa repeti in gand intrebare si da un raspuns logic adica incearca sa nu vorbesti imediat gandeste putin ce ii zici inainte.