| pamPammmPam a întrebat:

In vacanta aceasta m-am plictisit foarte mult~anume: Iesim afara pe la 5-6, ne adunam mai multi si stam pe banca pana pe la 10-11.Problema e ca ne-am cam plictisit de chestia asta straight face. Dati-mi niste idei ce am putea face sa nu ne mai plictisim, tinand cont ca avem 13-15 ani si orasul nu este prea mare laughing (adica nu este cinema, mall.big grin.). Mersi :* >big grin

Răspuns Câştigător
| tpuguru a răspuns:

Ar ajuta extrem de mult daca as stii din ce oras esti, dar ma rog...
ati putea sa pergeti la vreun patinoar daca vreti... sau sa incercati sa cantati [ cine stie, poate se naste vreo stea :-) ]
puteti sa mergeti in casa si de pe balcon sa fluierati dupa fiecare om care trece ( asteptati pana trebuie sa se intoarca mult pentru a va vedea)

5 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

De unde esti, din Blaj? laughing

| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu, acum serios esti din blaj?big grinlaughing)

| Gabrielle16 a răspuns:

Faceti farse la telefon, jucati adevar sau provocare, sticluta, fazan...

| marina_4293 a răspuns:

Si la mine se intampla la fel. dar ne gasim de lucru.ne intelegem super bine.glumim.radem.

| Denii_9937 a răspuns:

Pai daca nu e cinema si mall ii naspalaughing

dracul. jucati`va scunalaughing

eu la 15 ani ink ma jucam. cand mergeam l sat