| beea22 a întrebat:

Hey...TPU...am o mare problema si va rog frumos sa ma ajutatihappy deci o sa scriu cam mult: L a inceput am cunoscut un baiat care mi-a placut foarte mult de el si am fost cu el 2 saptamani apoi ne-am despartit pentru ca a gasit pe alta eu mi-am pastrat mandria si am trecut mai departe peste 2 luni vine la mine ca vrea sa ne impacam el ma mai iubea eu mai simnteam ceva si am incercat din nou, dar dupa 1 saptamana care a fost lapte si miere mi-a spus in fata ca e cu fosta. Atunci m-am enervat si l-am lasat in pace. Asa. Apoi m-am indragostit de un baiat tot de la mine din clasa cu care sunt de 3 luni imd 4 cu el ne iubim enorm si e foarte tare si il iubesc mai mult ca pe oricine. Apoi a2a zi la scoala fostul cu care am fost 2 saptamana ( este cel mai bun prieten cu actualul) m-a facut in toate felurile pentru ca sunt cu altul si ca il insel cu cel mai bun prieten. Dar eu cu fostul ma despartisem. In fine acum actualul este plecat din oras dar tinem legatura in fiecare zi aproape.Fostul tot se uita dupa mine m-a saluta etc. Apoi suna telefonul cu numar privat ghiciti cine era fostul cu o farsa eu i-am inchis si bine inteles i-am spus actualului ce face fostul. El a zis ca o sa rezolve dupa aia actualul nu raspunde timp de 2 zile la telefon imi este foarte frica pentru ca el in acest moment este in provincie si mi-a spus ca sunt multe inundatii la ei si ca semnalul la telefon este extraordianar de prost va rog ce credeti ca s-a intamplat nu este vorba de despartire pentru ca ma iubeste enorm dar ce credeti ca s-a intamplat dau funda pentru cel mai bun raspuns.va rog sa ma ajutati sunt asa ingrijorata si imi este frica.

1 răspuns:
| Andrei233 a răspuns:

Pfff,copiii astia happy Cred ca amandoi iti joaca o farsa.Ma intreb oare cum poti iubi o persoana dupa 3 luni, si, mai ales mai mult ca pe oricine happy