| ColorfulRainbow a întrebat:

Am obiceiul sa mananc multe fructe.
E vreo problema?
Ingrasa?

Răspuns Câştigător
| Licurici_2266 a răspuns:

Nu, ba chiar e foarte bine, mai ales acum ca e vara. Ele iti asigura vitaminele necesare pentru corp si iti dau si energie. E foarte bine ca le consumi in cantitati mari dar nu uita si de celelalte alimente. Trebuie sa ai o masa echilibrata.happy Sper ca ti-am fost de folos.

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu e nicio problema, nici nu ingrasa.
fructele sunt foarte sanatoase, la fel ca si legumele dar cele crescute in gradini sunt cele mai sanatoase, celelalte nu prea...

| BlackVeil a răspuns:

Da,mai bine mananci chiftelute si cartofi prajiti, astea nu ingrasa.

| Deiia a răspuns:

Nu,fructele nu ingrasa.Este bine ca mananci multe fructe ca sa fi sanatos/sanatoasa vara aceastawinking