| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Eu practic de 4 ani un sport numit judo.
Peste 8 zile mergem la cel mai important concurs pe care il avem odata pe an.
Astept propuneri pentru cum sa ma imbrac.
Tin sa spun ca stau trei zile si doar a treia zi e concursul.
Deci sa nu-mi spuneti ca in trening. Vreau si sfaturi cu ce sa-mi pun la mine ca numai am timp sa ma gandesc deoarece sunt foarte ocupata.
Astept raspunsuri cat mai repede

Răspuns Câştigător
| question_3585 a răspuns:

Pai iti poti lua o pereche de blugi comozi, tenisi si un pulover(e tinuta mea standard) la tine iti iei mancare bla bla sti tu iar in materie de haine iti poti lua si un trening.inca o pereche de papuci,pijama,tricou, bluza, blugi etc.succes