| Lorena45l a întrebat:

Bună!
Eu sâmbătă trebuie să plec la o petrecere și astăzi mi-a venit menstruația, am o rochie crem sclipicios este stil prințesă. Este ok să port doar lenjeria și absorbantul sau este nevoie să port și pantaloni scurți?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok prima variantă, însă e bine să obtezi pentru un absorbant mai lung și să ai unul de rezervă la tine în caz de flux mai abundent.

| elennax a răspuns:

Pune-ti un absorbant mai lung ca sa te simti mai lejer, si eventual pantaloni scurti tip biker daca ai si simti nevoia.