| StreetDancer a întrebat:

Buna!

Eu si cativa prieteni vom merge in excursie in zilele ce urmeaza si vrem sa vedem un film de groaza. Care este cel mai tare film de groaza? Gen : groaza, groaza din ala dupa care nu poti dormi laughing

Ce propuneri aveti? love struck

7 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

"The hills run red"love struck
sau "Tintuitorul" [sigur vrei vrea sa pleci cat mai repede acasahee hee, ca e vorba tot de o plecare ca in exkursieon the phone
sau "The chainsaw masacre texas"

| Landied a răspuns:

The Texas Chainsaw Massacre The Beggining si The Texas Chainsaw Massacre 2006

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Autopsy

| AloneQsFini a răspuns:

Exorcistul. dar daca ai probleme cu inima nu te uita(nerecomandat persoanelor sub 18 ani)

| BuggsBunny a răspuns:

Psycho, The Others, Bloody Mary, George A. Romero’s Next Zombie Movie
Funda?:X

| Ioana9 a răspuns:

Mie SAW mi se pare ingrozitor...