| AntonyJacob a întrebat:

O sa mergem cu clasa in excursie (2 zile) si eu si cativa colegi vrem sa facem un film de groaza. imi puteti da niste idei si sa ie mai explicite? dau funda raspunsului celui mai interesant, genial si folositor. :*

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu prea poti face asa ceva pentru ca iti trebuie camera de filmat buna nu telefon, vei avea de un scenariu bun si persoane care stiu sa joace actoreste bine. Daca ai toate acesta iti va fi mai usor sa-l faci pentru ca va fi mai creativ si va iesi mai frumos.

| AntonyJacob explică (pentru Seepty):

Eu am zis sa imi dati idei despre 'povestea filmului', nu sfaturi despre cum sa fie actorii sau camera filmat. +de unde stii ca nu am o camera buna sau niste colegi care fac teatru? comentezi aiurea numai sa fi campionul zilei ..hai,pa!

| Trauma a răspuns:

Buna. Inteleg ca eşti pasionată de film.Păi in primul rând ar trebui să ai o camera HD de preferabil 1080hd, un scenariu bine scris.De exemplu In pădure sau unde veţi fi să fie câţiva care caută o cabană să vă întoarceţi de la plimbarea voastră pe care aţi făcut-o şi colac peste pupăză vine "fantoma"...
Si puţin edit ar fi bine..adică să editezi clipul pui piese scary urlete, rahaturi sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| AntonyJacob explică (pentru Trauma):

Nu cred ca o sa fie padure pe acolo; si daca ar fi nu ne-ar lasa diriga sa mergem. +multumesc de raspuns:*

| Trauma a răspuns (pentru AntonyJacob):

Daca mai vrei idei dă-mi pmhappy
Nu dai fundă =/?