| GreenGeorgy a întrebat:

Eu si niste prieteni de-ai mei incercam lucruri diferite mereu si acum ne-a venit ideea sa faci desene mai artistice si lor le-a iesit foarte bine. Eu nu am imaginatie si nici talent dar vreau safac ceva! Imi puteti da idei de desene artistice pe care sa le pot face cu creioane colorate, creion simplu si... carioci?

Va rog mult! Funda la cele mai multe si frumoase idei!

1 răspuns:
| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai incearca cu ceva mai usor: de exemplu o vaza cu flori si dupa incerci ceva mai greu. Sau ia`ti o vaza si pune-o in fata ta. Dupa care incearca sa vezi liniile ei ca sa poti sa te orientezi si cu timpul incearca cu ceva mai greu.
Poate vei reusi asa...eu una asa am facut.