| Narcysa a întrebat:

Buna prieteni! Va rog frumos sa imi spuneti parerea voastra: Maine voi merge la tara, la bunici, si nu am nici o idee ce sa fac sa imi umplu timpul.De exemplu eu m-am gandit sa imi iau un bloc de desen,niste carioci,creioane si sa fac niste schite, desene.

Alte idei chiar nu mai am.Stiu ca ma puteti ajuta.Multumesc:*

5 răspunsuri:
| Narcysa explică:

Da,poate ai dreptate dar nu o sa ii ajut toata ziua...cateva ore bune tot o sa le am libere si nu as vrea sa ma plictisesc...

Răspuns utilizator avertizat
| iamyours95 a răspuns:

Daca nu ai unghii mari poti chiar sa-i ajuti la treaba, la tara mereu gasesti ceva de facut.

| DrakuleJack a răspuns:

Da ar mrge poti asculta musica

| Delia1992 a răspuns:

Te poti apuca sa faci origami 3 D uite un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=2xlwq1dNt3g