| KiraGirl27 a întrebat:

[Bratarile prieteniei]. Multa lume probabil a auzit de ele, corect? Ok. Avand in vedere ca eu stiu sa fac multe modele si sunt destule persoane care-mi cer bratari, m-am gandit sa public undeva cum ca eu impreuna cu o prietena facem bratari si cerem x lei pe o bratara. Ce-as putea face pentru a avea un succes cu aceasta " mica afacere "? (sa creez un blog/o pagina speciala de facebook/sa public pe TPU etc). Astept raspunsuri. Thanks!

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Pai iti pot crea eu un site web daca te intereseaza. nu cer bani pentru asa ceva. add condreavaly YM sau 0760297634