| Georbiama a întrebat:

Buna.Eu sunt clasa a 9 a si la romana doamna ne-a dat un eseu de facut ca tema despre importanta literaturii in viata unui adolescent.Doar ca eu nu am mai facut niciodate eseuri.Imi dati va rog niste modele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar o "compunere", stii ce este aia?
Fiindca asta ti se cere, sa compui un text despre "importanta literaturii in viata unui adolescent"

| Hyperion7 a răspuns:

Ai tot ce trebuie să știi despre construirea unui text argumentativ!
https://drive.google.com/drive/folders/1x_9PFCftTmDWCopqNrAmH2seDB9ADy8w

Bafta multa!
Fundiță?on the phone