| IcecremeAcid a întrebat:

Eu sunt o fata..normala.....sii nu imii plac manelele dar m-am indragostit de un baiat care asculta manele. Ce pot face? A ma schimb euu? Sauu sa il rog sa nu asculte manelee in prezenta mea?
Funda.

Răspuns Câştigător
| IoanaCristina02 a răspuns:

Hey daca tie chiar iti place de el nu conteaza ce muzica asculta, Nu te schimba Dar nu il schimba nici pe el daca el asta asculta este alegerea lui
Adica tie iti place de el chiar daca asculta manele deci nu iti face griji totul va fi ok