| SSatanicDesire a întrebat:

Ce aveti toti cu Justin? si manelele unde sunt? care asculta manele? Mie imi plac

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Păcat că nu ai pus întrebarea asta la T/A, aș fi vrut să văd răspunsurilelaughing.
Mie nu îmi place deloc Justin Bieber...e total afon, săracu. Și cu manelele la fel. Nu le suport!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

SI mie imi plac manelele dar nu toate asa ca sus paharele pentru nicolae guta si jean de la craiova.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Adevarul este ca stiu pe cineva are asculta manele si Bieber...deci e ceva ce exista

| Raengar a răspuns:

Ooo doamne ce combinatie proasta biberon + manele

esti mai proasta ca prostii

un sfat impusca-te!