| CrudutzZa a întrebat:

eu sunt un om care mereu bate la ochi, oriunde nu m-as duce deodata cum se uita lumea la mine nu ii plac, nu ca as fi urita dar nu stiu de ce. Toti fac glume pe seama mea si eu nu stiu cum sa le raspund, sunt sensibila ma atinge fiecare cuvint, lumea ma crede si curva chiar daca sunt virgina, sunt draguta si am si haine daca sa zicem asta conteaza in ziua de azi asa mult, insa toti se feresc de mine, mereu incerc sa ajut, mi se pare ca sunt insuportabila ce sa fac? aseara un cunoscut mi-a zis ca eu sunt frumoasa si am un corp destul de sexi insa ma tine prea presus, cica toti baietii o sa imi cada in genunchi, eu nu scriu prima chiar si sa vreau, pentru ca mi se pare ca ei isi bat joc de mine, ce sa fac? chiar si fetele fac glume pe seama mea...

2 răspunsuri:
| XxxDariaxxX a răspuns:

Cand fac glume pe seama ta nu-i baga in seama si dale o replica misto ca sa stie sa nu te mai supere. ei fac abuz de tine viindca ei stiu ca esti sensibila. nu le arata asta! si apoi o sa iti cada in genunchi

| CrudutzZa explică (pentru XxxDariaxxX):

Da-mi niste replici cu care i-as putea da jos. te rog help me