| CrudutzZa a întrebat:

Buna am si eu o problema, sunt sexi am si fund si sinii nu chiar mari dar cu forma si sunt draguta, nu vreau sa ma ridic in slavi cu asa caracteristica, insa am o problema baietii vor doar sa se culce cu mine, ce sa fac? Nu am facut dragoste cu nimeni, uite vorbesc cu un baiat deja de un an, ma suna rareori sa iesim si imi scrie c-am rarut, ultima data cind ni-am vazut era excitat la maxim si imi zicea ca ma vrea si sa o facim chiar acum, acuma seara am vorbit prim mesaje si la fel pe deasupra dar atinge asa teme si mereu imi zicea cit ai de gind sa mai fii virgina? hai sa o facem... mie imi place de el la aspect fizic doar, ce sa fac fratilor? ajutati-ma cu un sfat cit mai repede

2 răspunsuri:
| zRainbowx3 a răspuns:

Salut. El te vrea ca o aventura...Dar nu cred ca vrei sa iti distrugi viata de acum pentru cineva care nu merita. Cauta un baiat care sa te iubeasca si sa te astepte, sa tina la tine pentru suflet, nu pentru aspect, ce ai in inima conteaza. Sper ca te'am ajutat.

| Daydream a răspuns:

Daca chiar simti ceva pentru el spune-i ca nu vrei sa te culci cu el si vezi cum reactioneaza, dar daca te intelege si nu-ti da un raspuns gen,, atunci nu mai imi pierd timpul cu tine'' atunci e de treaba si merita sa incercati...parerea mea! O seara frumoasa!