| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Buna :*
Voi cum vedeti fetele fitoase adica ce ar trebui sa faca ca sa fie fitoase ca voi sa le considerati fitoase?
De la un timp uni prieteni imi spun ca am inceput sa fac fite si ca sunt fitoasa si ca am fite de bamboo si chesti de genul asta.
Ce am facut ca ei sa ma creada o fitoaza? thinking

Răspuns Câştigător
| ♥.Sagemix a răspuns:

. cu nasu' pe sus. thinking le raspunzi asa, de parca arunci cuvintele. nu iesi cu ei pe afara cu motivu ' ca ai prea multe alte chestii de facut. nu le raspunzi la telefoane. ii ignori, nu te mai intelegi cu ei si le dai peste nas. laughing
Nu zic ca faci asa, sa nu intelegi gresit. dar cred ca asta ar fi motivu'. ori comportamentul tau ori faptul ca nu iti mai petreci timpul cu ei i-a facut sa-si schimbe parerea despre tine.
sau exista 'oaia neagra' a grupului care nu te suporta si starneste intrigi impotriva ta. thinking

6 răspunsuri:
| KATTY_9143 a răspuns:

Buna.Si eu am patit la fel multi dintre prietenii mei m-au considerat fitoasa doar pentru ca parintii imi fac toate poftele si am lucruri pe care ei nu le au sau pentru ca erau invidiosi

Multi folosesc termenul asta fara sa stie ce inseamna o fata fitoasa iti intoarce spatele cand o intrebi ceva, nu accepta prieteni in jurul ei si multi dintre :prietenii: sunt din interes.

Am incercat sa le explic ce inseamna dar nu m-am crezut pana cand nu le-am zis cu forta. Acum multi ma considera fitoasa, din clasa pentru ca ma inteleg bine cu fetele si baietii mai mari si lor le e ciuda ca nu sunt in centrul atentiei.

Explicale ce inseamna si pote nu te vor mai considera fitoasa...
Nu ai cum sa ai fite de bamboo e imposibil numai cei pe care ii vezi i masini scupe si care luxoase au fitzze de bamboo...

| zonik93 a răspuns:

Pai conteaza "mutrele" pe care le faci la o discutie` sau cand treci pe langa cineva happy
Felul in care vorbesti.In scarba cu cineva sau sictirit `.
Cred ca astea sunt doar niste chestii unde iti dai seama daca persoana este fitoasa sau nu tongue

| Ale_8242 a răspuns:

Eu văd fetele fiţoase ca fiind mai sofisticate, aranjate, eventual blonde şi cu botul roz, care vorbesc în greaţă şi de parcă nu ştiu cine ar fi ele, mai pitzi aşa big grin

| ...:::are a princess in a big world:::... explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsurile acordate si ca mi-ati fost de ajutor >:d

| Iulika96 a răspuns:

Sa stii ca si mie mi se mai intampla da nu fac nimic de genu asta...cred ca ei nu stiu ce inseamna sa fi fitos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este rea si cum sa zic isi bate joc de copii ii foloseste si mai multe