| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Buna :*

Voi cum vedeti fetele fitoase adica ce ar trebui sa faca ca sa fie fitoase ca voi sa le considerati fitoase?

De la un timp uni prieteni imi spun ca am inceput sa fac fite si ca sunt fitoasa si ca am fite de bamboo si chesti de genul asta.

Ce am facut ca ei sa ma creada o fitoaza? thinking

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Fetele fitoase sunt cele care se pun pe ele in prim plan. Sunt superficiale. De obicei incearca sa atraga atentia prin vorba multa si proasta precum si haine specifice foarte tipatoare sau aproape inexistente. Reprezinta genul de fata care nu prea intelege ce e o relatie de fapt. Fie ca relatia e de prietenie sau iubire. O fata fitoasa e genul care asteapta mereu ca persoana cealalta sa faca primul pas. Si mai ales nu suporta prea bine adevarul. Prefera sa le minti frumos, asa cum si ele fac de altfel. Fiecare are problemele lui. Probabil fiind presata de anumite lucruri ai inceput sa ii ignori si sa crezi ca tu ai cele mai mari probleme si ei stau foarte bine la acest capitol. Ar trebui sa fii mai deschisa fata de ei. Probabil au simtit raceala din partea ta, in sensul in care au simtit ca ei nu sunt prea importanti pentru tine. Poate i-ai ignorat sau jignit in vreun fel.

2 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Fitoasele au mofturi, capricii, vor ca toti sa roiasca in jurul lor, sa fie ea mereu in centrul atentiei, daca nu faci cum zic ele face mutre etc.
au un ras fals. se dau prea mult in spectacol.
sper ca te-am lamurit laughing

| EmmyK a răspuns:

Fitoasele sunt enervante.Se dau mereu in spectacol, se cred cele mai tari, niciodata nu le pasa de mimeni doar de ele, le place ca toti baieti si toata faima sa fie a lor.Mereu sunt nervoase sau rad de problemele altora.Mai nou sunt din ce in ce mai multe fitoase in viata mea si iti spun sigur ca nu le suport.Si tu nu asculta tot ce zic uni... poate au intenti rele.

Te pup :*