| sweetgirl pink a întrebat:

eu vb cu un baiat sh ne-am intalnit de vreo 2 ori. d 2 ori a incercat sa m sarute dar n m`am lasat sarutata pentru ca nu stiu sa sarutlaughingmaine cred ca o sa n intalnim din nou sh iar o sa vrea sa m sarute dar nu stiu ce sa fac daca vede ca iar fug o sa zic ca is neblaughinghelp me! fundita

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa il saruti tu. Ar fi o surpriza placuta pentru el avand in vedere antecedentele tale. Stiu ca e greu dar trebuie sa iti faci si tu curaj. Nu te ingrijora pentru ca o sa inveti automat. Urmaresti ce face el si faci si tu. Sarutul nu trebuie gandit. Sarutul il simti in tot corpul, e un fior placut. Mi se pare aiurea daca ai saruta pe cineva pentru care nu ai niciun sentiment. Dar cand saruti persoana iubita e cel mai frumos lucru.

2 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Tu cum vrei sa "inveti" sa saruti daca nu te lasi sarutata si nu o faci tu insati?

| ghitulescudiana a răspuns:

Pai eu zic sa va mai intalniti si apoi sa vezi ce faci...decizia ta... iar daca te respecta si nu insista lasate sasrutata! macar el sa stie!
pa pa