| lisa87 a întrebat:

sunt noua pe site si am o "nedumerire". Sper sa ma puteti ajuta. Sunt adolescenta si problemele cu baietii incep sa apara... Vara aceasta m-am intalnit cu un fost coleg, care s-a mutat in alta tara. Pana acum nu il vazusem de vreo 4 ani...pentru ca si eu m-am mutat de la vechea scoala, in alt oras. Ideea e ca ne-am vazut de vreo 6-7 ori si mi-a spus ca ma place si ca ar vrea sa fim impreuna. Raspunsul meu a fost NU, desi e un baiat foarte dragut(dar cam imatur). Eu cred ca am spus nu, pentru ca nu e ca si cum el e plecat pentru o luna sau un an, el e plecat acolo pentru totdeauna si o "relatie" doar in vacante nu are nici un viitor. De asemenea, vroia sa ma sarute (ar fi fost primul meu sarut), dar nu l-am lasat. Acum, dupa ce amandoi ne-am intors la scolile noastre, vorbim pe mess foarte des si imi trece adeseori prin minte ca am putea incerca o "relatie". I need help! Va rog: pareri. Ar merge sau nu? Sau poate sunt disperata? Chiar nu stiu.

1 răspuns:
| princess97 a răspuns:

Daca iti place macar putin de el. ai putea incercawinking... dar daca ti se pare ca nu se poate atc pui punct tongue
gandeste-te putin si vei afla solutia cea mai bunawinkingwinking