| Anoniiiiim a întrebat:

eu vorbesc cu un baiat de 3luni si cred ca ne iubim mult dar cateodata e schimbat. el trece la liceu si nu stiu daca o sa mai continue relatia...niste sfaturi ceva...

Răspuns Câştigător
| 202 a răspuns:

Nu conteaza daca trece la liceu!

stai de vorba cu el!
explica. i ca tu il iubesti!
spune. i ca te ingrijorezi in privinta lui ca e mai distant de la o vreme, incearca sa aflii de la el nu da tu cu parerea!
iti spun cel mai bine e sa comunicati, sa va spune. ti unu altuia ceea ce va nemultumeste dar tu ca fata trebuie sa. l lasi pe el primul!
:X