| ArizonaLover a întrebat:

Deci am 13 ani si am fost cu un baiat 3luni din Septembrie pana in Decembrie de atunci tot de el imi place si nu stiu ce sa fac nu trece o zii fara sa ma gandesc la el... si chiar il iubesc sper ca ma intelegeti luteti sa imi dati niste sfaturi va rog? Ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| IMPLICAT a răspuns:

Pai de ce te`ai despartit de el atunci. Incearca sa iei legatura cu el, si spune`i sincer si frumos ce sentimente ai fata de el.

3 răspunsuri:
| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Vaai, stai linistita ca o sa l uiti.Astea sunt copilarii, o sa vezi mai tarziu ca nu o sa stii pe care sa l alegi.

| Kenya a răspuns:

Lasa "iubirea" ca ai timp. La varsta ta trebuie sa iesi cu prietenii, nu sa te cuplezi cu toti nimenii.

| rousz a răspuns:

Cred ca la varsta ta inca ma jucam cu papusile... zic sa te bucuri de copilarie ...de baieti o sa ai timp valeleuuwinking