| anonim_4396 a întrebat:

Buna,exista mos craciun? Raspunsuri sincere.

19 răspunsuri:
| Natiiiiiii a răspuns:

Nu.

| Nickname1890 a răspuns:

Logic ca exista... ce intrebare e asta?

| unknownn a răspuns:

Exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cei care cred explicati-mi de ce credeti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar mos nicolae exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deunde stiti ca nu estista?

| victorandrei a răspuns:

Exista, daca ai bani vine la tine zilnic, daca nu ai posibil sa vina la 4 5 ani

| papusica987 a răspuns:

Da!

| Mαdαliηα a răspuns:

Normal ca exista, eu sunt Mosu' blushing...

| Skeez a răspuns:

Sincer si scurt
nu

| JockerStoica a răspuns:

Sincer mos craciun nu exista. Mosc craciun sunt parintii de fiecare data cand e seara de craciun tatal tau sau un prieten al tatalui tau se imbraka in mos craciun pentru a te impresiona si sa crezi ca exista mos craciun dar nu Mos craciun nu exista.

| ViDrA345 a răspuns:

Mos craciun nu exista! sunt doar parintii nostri si stiu asta ca eu cand eram mai mic stricam toate jucariile care mi le aducea mos craciun (vroiam sa fac experiente) si pana la urma parintii mi'au spus ca ei sunt mos craciun adica parintii fiecarui copil este mos craciun ( denumitea secreta). Si mi-au spus ( din nou big grin) ca ei sunt acest " mos craciun " ca sa nu mai stric jucarii cumparate de ei ca costa bani daca ai afla ce-mi cumparau atuncibig grinbig grinbig grin. Succes!

| idaniel02 a răspuns:

Nu!

| lolalolita a răspuns:

Mos Craciun exista... este la polul nord dar doar acolo duce cadouribig grin am vazut eu un documentar big grin

| Georgia1234567890 a răspuns:

Daaa... si acum e in Hawaiii in vacanta. Norml ca nu exista. te inteleg daca esti mic, dar mai bine vorbesti cu maica-tawinking

| Darius32465 a răspuns:

Nu! Pentru ca cica reuseste sa duca cadouri intr-o singura noapterolling on the floorCadourile sunt de la parinti!

| 1dragutza1 a răspuns:

Bai, u cati ani ai? confused

Răspuns utilizator avertizat
| BennyBen96 a răspuns:

Cum sa existe frate rolling on the floor)))