| Mimo3 a întrebat:

Bună! Fac engleza din clasa întâi și în momentul de față sunt clasa a 7a. Aș dori să o învăț, regret ca nu am învățat -o pana în momentul de fata! Sfaturi! A mai fost cineva ca mine, a reușit sa o învețe?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A 4 a intervenție pe aceeași temă, deja faci spam

https://www.tpu.ro/......u-sfaturi/

| dullcat a răspuns:

Buna.Fara suparare, dar in tot acest timp pierdut in care repeti intrebarile puteai invata multe.Iar daca esti in clasa a VI-a si nu stii nimic e grav.Ai primit destule sugestii si linkuri catre canale YouTube ce iti explica si ofera pe tava ca sa inveti. Apuca-te odata, dedica-ti 15 minute sau jumatate de ora pe zi si tot vei ajunge mai departe decat daca postezi aceeasi intrebare aici, in restul timpului frecand menta. Spor.