| theyonutzu a întrebat:

Pe un e-book poti naviga pe internet? Pe facebook sau youtube de ex. Am vazut ca sunt care prind wireless

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Da. Trebuie sa fii atent la firma si la modelul de e-book sa vezi daca are specificatia Wi-Fi. Ceva gen:
http://www.elefant.ro/......93912.html

| theyonutzu explică (pentru Amilik):

Nu trebuie sa aiba cumva si niste aplicatii preinstalate care sa suporte flash (sau cum s-o numi)? Sau pot sa le instalez si eu dupa aceea?

| Amilik a răspuns (pentru theyonutzu):

Daca are instalat browserul pe el inseamna ca are sau iti poti instalat tu mai apoi si flash playerul.