| anonim_4396 a întrebat:

faptul ca obosesc uneori cand ma ridic si de pe scaun brusc sau la o emotie puternica si uneori mi se taie respiratia inseamna ca am suflu sistolic? sau ce pote fi? asta o am de 2 ani aproape sad si deja mi-s satul.la doctor nu am fost.si inca ceva. de ce cand beau bere atunci nu obosesc nici cum.parca sunt Duracel laughing). ce sa fie?

1 răspuns:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, sa stii ca problemele de sanatate nu le poti rezolva pe TPU, nu poti fi sigur ca raspunsurile pe care le primesti in legatura cu problema ta sunt corecte asa ca cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor