| Chrisssu a întrebat:

Buna feteleor big grin
Stiti ceva ajutor pentru cresterea sanilor :d exercitit sau creme pe care le pot face acasa big grin si sa dea si rezultate sigure happy

6 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Nu cred că există așa ceva laughing
Nimeni nu poate face ceva în privința asta, doar dacă vrei mai încolo să-ți pui silicoane. ceea ce n-ar fi recomandat.
Plus că, dacă nu ai mai mult de 15 ani nici n-ar trebui să te îngrijorezi happy Unele fete se dezvoltă mai repede, altele mai lent.winking
Așa că nu-ți mai face griji pentru asta.

| Ovydiw a răspuns:

Pai fa si tu ridicari cu bara.
Uite :
http://www.youtube.com/watch?v=02dAT7aMUbo
- Exercitiul de la minutul 5:00 am vazut ca este practicat si de fetele care merg la fitness, creste pieptul..deci o sa se vada sanii mai mari:D
Altceva n-ai ce face, bafta!

| NeimaginabilA a răspuns:

Vrei sa devii una din hollywood?
De ce vrei sani mai mare, asa de mult vrei atentie de la baieti?
Nu o cauta cu lumanarea!

| Chrisssu explică (pentru NeimaginabilA):

Nu vreau atenti de la baieti si nici nu vreau sa fiu de la Hollywood... vreau doar sa ma simt bine in pielea mea happy sau ce tu cand iti faici o schimbare o faci pentru altii sau pentru tine? Eu tot ce fac fac pentru mine. Te.am pupat

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Chrisssu):

Gresit, nimeni nu-si mareste sanii pentru ei insisi