| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Ieri am facut sex neprotejat cu partenerul si dupa ce si a dat drumul pe mine am vazut ca din vagin curgea o secretie alba. Se poate sa fi fost sperma? Sau acea secretie care curge mereu? El mi-a spus ca sa stau linistita ca nu s-a intamplat nimic. Sa ma ingrijorez? Multumesc.

5 răspunsuri:
| DaniAdrian a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, pur si simplu asa cum el si-a dat drumu, asa ai facut si tu, e ceva normal, dar daca tu vrei sa fii sigura si sa vezi cu ochii tai, ia-ti un test, fal si vei vedea daca el a facut-o de oaie sau nu, good luckwinking

| anonim_4396 explică (pentru DaniAdrian):

Multumesc pentru raspuns. Ma speriase acel lichid alb si de aceea. Stiu ca mi-a mai curs dar nu imediat dupa contact.

| MariaEleonora a răspuns:

Bineînțeles ca este sperma mai ales dacă a lasat-o în tine.

| anonim_4396 explică (pentru MariaEleonora):

Pe mine si a dat nu in mine. Nu stiu daca s-a inteles din explicatie

| Negru_Georgiana_1993 a răspuns:

Ti-a bagat-o bine inseamna... ti-ai dat drumul pe tine. laughing)