| bOse a întrebat:

Buna fetelor, am o intrebare existentiala care ma seaca de ceva timp, imi puteti explica va rog frumos cum se procedeaza in a te purta cu o fata?

Mai precis cum o faci sa zambeasca?

Va multumesc, o seara placuta.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cum o faci sa zambeasca doar? Pai asta nu e chiar asa complicat, urmarind lucrurile si ceea ce o face sa zambeasca si vorbind despre astea cu siguranta vei smulge un zambet. Vorbim de zambet nu de ras, ca de facut sa rada o poti face facand pe clovnul, dar nu cred ca iti sta in fire tie sau oricui.Sau poate cine stie.Cum sa ii atragi atentia generala oarecum la fel, uramarind lucrurile ce ii plac ce o intereseaza si aratandu-ti si tu interesul asupra lor.cat despre aspectul fizic, greu poti atrage o fata cu aspectul fizic si chiar daca reusesti ce e in cap conteaza, fizicul plictiseste la un moment dat.Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca un compliment sincer e de ajuns incat sa aduci zambetul pe fata unei fete... cel putin la min mergebatting eyelashes