| ChristineB a întrebat:

BUNA FETELOR, am o intrebare, voi pe la ce varsta ati avut primul iubit?

5 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

La 4 ani

| devor a răspuns:

La 14 ani, anul trecut.Acum am 15 ani si tot impreuna suntem, dar el e mai mare cu vreo 2 ani jumate.

| YoDenii a răspuns:

La 12 ani laughing Primul meu iubit a fost un baiat pe care il cunosteam de la 4 ani laughing cand eram mici mereu ne bateam. dar pe la 12 noi locuiam in orase diferite. si cand ne-am intalnit, am povestit atatea, eram amandoi gameri si ce frumos a fost :X lol. #Firstkiss

| Iulia0102 a răspuns:

Hey. eu am 13 ai. si nu am avut pana acum unul. de fapt am vorbit cu unul pe facebook, n-as putea zice ca a fost o relatie. oricum. de romandat e la 14/15,+15 ani big grin