| danceisme a întrebat:

Asta este o intrebare pentru fete:de la ce varsta ati avut primul iubit?

7 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

De cand am cunoscut binele si raul, Iisus a locuit mintea mea si inima mea. Si El ma iubeste neconditionat.
L-am suparat de multe ori dar mi-am cerut iertare!

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

batting eyelashes primul iubit l-am avut la 14 ani happy in martie fac 15.tu?

| danceisme explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Eu am 14 ani(am implinit in octombrie) si acum am primul iubit...happy

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru danceisme):

love struck multi inainte! e o varsta'frageda'..eu acum sunt cu un baiat de 1 luna day dreaming si ill iubesc. sa va iubiti

| danceisme explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Multumim! Si voi:X

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru danceisme):

big hug.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Primul iubit l`am avut la 11 ani. Unii se rad de mine si zic ca la 11 ani numa`iubit nu era.Da..ma rog
p.s. Pe ala il am si acum!