| adriana_8549 a întrebat:

Buna fetelor, am o mare problema am 18 ani...mi-a intarziat ciclul menstrual 5 zile.Mi'am inceput viata sexuala acum 7 luni. As vrea sa stiu daca nu cumva, s-ar putea sa fiu insarcinata, va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca ai avut contact sexual neprotejat poti fi insarcinata. Ia-ti un test de sarcina si vezi cum iti iese. Mai poti astepta cateva zile sa vezi daca nu este o intarziere din alte motive si apoi sa faci testul.

| LostInBubble a răspuns:

Nu ai nici o sansa sa fi insarcinata. :)
E normal sa intarzie. Totusi: http://www.csid.ro/......a-4044233/