| danuta0micuta a întrebat:

Buna fetelor!
Am o problema.nu mi-a mai venit menstruatia de o luna si ceva... e ceva normal sa mai intarzie?(am 16 ani si inca nu e regulat ciclul)... Ce ar trebui sa fac? E un motiv de ingrijorare?
P. S.:Nu e vorba de sarcina, nu e cazul!

2 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Este ceva normal daca nu este inca regulathappy nu te ingrijora cunosc o fata care nu ia mai venit de 6 luni si nici in cazul ei nu este vorba de sarcina...acum o sa te cam ia pe nesteptate dar incearca sa fi pregatitahappy

| OaNa112 a răspuns:

Da e ceva normal daca zici ca nu e regulatwinking