| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! As dori si eu un mic sfatulet big grin sau o recomandare cum vreti sa o luati happy Am cautat si pe internet si am citit cate ceva, insa eu as vrea sfatul si "indrumarea" fetelor care au un ten mixt. Ce fond de ten folositi voi pentru tenul mixt? Sa fie bun.Va pup. Dau fundita :X.

2 răspunsuri:
| alina_1226 a răspuns:

L-am folosit pe acela fatahee hee insa imi intra foarte repede in piele orice as face sad ( nu imi rezista pe fata) mersi mult oricum, ti pup dulce dulce.

| corinaella a răspuns:

Eu folosesc destul de rar fond de ten, dar e unul la oriflame care mi se pare destul de bun, cel de la Giordani Gold. Acum depinde de sensibilitatea pielii tale... Sper sa iti fie de folos thinking :*