| L0vely a întrebat:

Buna fetelor! As dori si eu un sfat: Am parul lung, pana aproape de posterior, nici prea des nici prea rar si initial era un saten mediu. Acum doua zile am folosit nuantator negru, 4 pliculete ( 2 pachetele) si s-a mai inchis la culoare dar nu este chiar negru. Acum mi-am cumparat o cutie de vopsea Garnier color and shine numarul 2 (negru abanos) si as dori sa va intreb daca imi ajunge una singura si sa imi dati niste sfaturi. de asemenea, daca ati incercat vopseaua asta, cat de repede iese culoarea din par? multumesc! fundita

1 răspuns:
| Snowfall a răspuns:

O singura cutie e putin probabil sa iti ajunga, asta daca vrei sa ai o culoare uniforma. Mai bine ti-ai mai lua una. In legatura cu rezistanta vopselei, daca este prima data cand te faci cu vopsea permanenta nu o sa tina extrem de mult, o sa iti iasa din par in cateva luni.