| ElenaElenaPiscupescu a întrebat:

Buna fetelor, as vrea parerea voastra referindu-ma la imbracaminte big grin Azi cum sunt 22 de grade as vrea sa ies in oras in pantaloni scurti si cum am vazut la mai multe fete ciorapi negrii pana la genunchi. Si sus o bluza mai groasa. Ii ok? adica nu s-ar uita lumea urat la mine sau stiu eu plus ca am vazut o groaza de fete in pantaloni scurti si rochite acum, pe vremea asta. Funda

3 răspunsuri:
| fancyLadyGaga a răspuns:

De ce sa te imbraci ca ele cand poti avea propria ta idee si sa o si porti? Am vazut si eu recent o fata imbracata cu pulover, UGG-uri si pantaloni scurti...Nu cred ca se poate numi "fashion"
Desigur, poti sa porti rochite dar din punctul meu de parere, pantalonii scurti si puloverul arata penibil.

Poti sa te inspiri si de aici:
http://www.tumblr.com/tagged/spring%20outfits
Sa ai o zi frumoasa!:)

| ElenaElenaPiscupescu explică (pentru fancyLadyGaga):

Stiiiu laughing de fapt am zis doar asa, am blugi cu talie si colantii aia pana la genunghi un jerseu negru lung si un maieu ( o sa vad unul ce merge) big grin

| fancyLadyGaga a răspuns (pentru ElenaElenaPiscupescu):

Pare interesant, succeshappy