| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

Buna fetelor! happy

As vrea sa stiu mai multe despre noile absorbante bella pentru adolescente. Ce au atat de special? Sunt mai bune pentru vara decat "scutecele" astea de always?hee hee

Am cautat pe net dar nu am gasit nimic.

Răspuns Câştigător
| ArtemisD a răspuns:

Deci,eu una folosesc Bella si sunt mult mai comode decat cele alwayswinkingTe simti mult mai bine in ele, de fapt nici macr nu le simtihappyCele mai bune absorbante Bella sunt cele rozhappy, parerea mea.eu am folosit si verzi si albastre, dar cele roz sunt mai bune.Eu iti recomand absorbantele Bellabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| gzabi a răspuns:

Despre diferite tipuri de absorbante gasesti mai multe informatii aici
http://www.scutece-adulti.ro/176-Absorbante-SENI
Din cate vad sunt absorbante pe diferite grade de absortie, pentru femei, lauze, pentru incontinenta urinara, etc

| alexandra_6991 a răspuns:

Cele for teens sunt la fel doar ca au parfumurile alea de citrice sau de ceai verde sau cele cu suprafata extra soft pentru piele sensibila da fara parfum (alea is albastre) la restul iti dai seama.De special nu au ce sa aiba ca in afara de suprafat absorbantului si ceva foarte neinsemnat nu ii mare dif intre ele