| Ralucutza_6534 a întrebat:

Fetelor, care este cartea voastra preferata? Despre ce este?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Twilight!
Despre dragostea eterna dintre o fata obisnuita si un vampir:X

4 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Hmm... imi place foarte mult Fiul risipitor de Radu Tudoran. Este despre o frumoasa poveste de dragoste care a trecut ptin multe incercari. Merita sa o citesti, e superba si e tipica adolescentina :X

| Saturday a răspuns:

Enigma Otiliei:X

Romantism. Putin amuzament. Mister. Faptul ca exemplifica unele lucruri care se intampla si in viata realahee hee

| Catalina_6831 a răspuns:

A iubi sau jurnalul lui dani, asa se numeste cartea. e foarte interesanta deoarece este povestita in detaliu viata unui adolescent timp de 3 ani si faptul ca se indragosteste.merita sa o citesti:p

| Ralucutza_6534 explică:

Si eu iubesc seria Twilight, mi-a schimbat perceptia despre lectura, inainte credeam ca e plictisitor sa citesti...