| meeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Buna fetelor! Ce as [putea sa fac anul viitor de scoala ca sa am copertile tuturor caietelor mai inetresante sau ce fel de etichete sa le pun sau ce mesaj sa scriu pe prima pagina? fundita

3 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

Eu pe prima pagina desenam smileuri de pe mess.laughing si acum mai fac asta, mi se pare amuzant, pe caietul de mate scriam cifre.semne matematice.etc.in diferite culori, la muzica desenam note muzicale, la romana diferite cuvinte si tot asa.personalizeaza prima pagina cum vrei tu

| aleksy a răspuns:

Sunt si coperti colorate, etichete de toate culorile si modelele. Poti sa desenizi pe ele(inimioare, norisori, floricele, soare, casute, copaci, litere, rtc, etc)

| rebybaby a răspuns:

Chiar daca au trecut de ani cand mergeam la scoala dar am sa te ajut poti sa-ti iei coperti dupa cum esti tu (negru-emo alb-limpede si linistita rosu-pasionala etc) la etichete poti desena inimi rupte stele tot ce iti vine prin cap si pe prima fila poti sa scrii MERG LA SCOLA CA NU AM CE FACE ACASA sa stii ca poti gasi pe net ce sa scrii