| Doηηa a întrebat:

Bună fetelor! Ce părere aveți despre creionul de sprâncene? Folosiți?
Tocmai ce mi-am comandat și eu unul de la Avon și, vroiam să vă cer părerea.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O parere buna

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu, Dumnezeu stie ce face! cand m-a creat m-a creat o faptura minunata.
14 Te laud că sunt o făptură aşa de minunată. Minunate sunt lucrările Tale, şi ce bine vede sufletul meu lucrul acesta!
Nu imi trebuie atasuri, falsitati, minciuni, superficialitate.

Daca esti crestin ar trebui sa stii asta!

http://www.youtube.com/watch?v=kvxxKp8Bvlo

| AlleSss a răspuns:

Heii!
De la Avon, cred ca este destul de bun. Eu nu folosesc, dar poti incerca. Daca nu-ti place.
Bafta!

| Brâncuşi a răspuns:

Fiecare are o părere proprie, sincer nu mă bag în treaba fetelor dar mă interesează de igiena unei femei. Mie unul ca băiat/bărbat/moş îmi plac obiectele folosite de femei dar nu în exces, exemplu : 500 de ml de rimel pe zi sau ruj, câte puţin din toate. Iar creionul nu dăunează deloc pieli aşa că este bun şi util.
O seară frumoasă!

| beatrice9849 a răspuns:

Cele de la Avon sunt de calitate buna, dar trebuie sa ai grija cum te dai ca daca exagerezi se vede urat, la fel si culoarea trebuie sa se potriveasca.

| Ciuuf a răspuns:

Nu-l folosesc si nici nu am de gand, deoarece am sprancenele foarte negre big grin

Eu tii las recomanda, pentru ca pe mine toata lumea ma intreaba ''Te-ai dat cu creion de sprancene?'' happy

| TriXeE a răspuns:

Buna! Am folosit si eu cateva zile nu e cinestie ce doar ca sunt mai pronuntate sprancenele si iti evidentiaza forma. Dar ai grija, daca te stergi la ochi sa nu iti intinzi creionul. :-P