| georgyg98 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre "Zineryt"?

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Zineryt este foarte bun pentru cosuri.Una dintre prietenele mele foloseste si ea deoarece are probleme cu cosurile.
Pentru a nu avea probleme, poate ai o piele sensibila, cere sfatul unui dermatolog.

Se aplica de doua ori pe zi " dimineata si seara "!
Multa sanatate!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Am auzit că este foarte bun pentru tratarea coșurilor, însă este puțin cam scump.Nu am folosit, căci n-am avut probleme cu coșurile, dar eu zic că merită să-l încerci.
O zi frumoasă!

| Pisoiul a răspuns:

E bun dar dupa doua lunii apar iar bubele.Doua s-au trei luni vor aparea din nou! Nu stiu ce sa zic daca o folosesti prea mult pielea se va obisnui cu substanta din ZyneRyt si nu va mai avea nici un efect.

| looolliika a răspuns:

E foarte bunwinking