| madalinafrumoasa a întrebat:

Buna fetelor cum pot scapa de punctele negre de pe fata(pori) natural?
dau fundita!

Răspuns Câştigător
| EAlice a răspuns:

Draga, baiete care nai habar pe ce lume traiest laughing, ea vrea solutii eficiente, normal ca oricine s-ar fi gandit la un salon sau ceva, dar ii trebuie ceva care sa o ajute acasa, sa fie simpu si sa mearga. Desi ma mir ca un baiat a avut tupeu sa raspunda la o intrebare de genul asta laughing

5 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

E un gel de la Elmiplant.

Răspuns utilizator avertizat
| RaluLoveM3 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci ceai de musetel si sa faci infuzie, adica pui fata deasupra oalei si iti acoperi capul sa nu iasa aburl, fata o sa ti se inmoaie foarte multe, porii or sa se deschida, si apoi poti sa-i storci, e cel mai bine, fara porcari de creme. Si nu o sa-ti mai apara pentru mult timp, am incercat si eukiss FUNDAbig grin?

| hasseki a răspuns:

Ai nevoie de scortisoara, lapte de capra si miere.Pui o lingura de lapte de capra intr-o ceasca, adaugi un varf de lingurita de scortisoara si multa miere pana ce ingredientele se transforma intr-o pasta.Iei apoi o pensula pentru fata si te masezi intre 15-60 minute.De obicei, eu stateam 40 de minute, dar atunci cand nu prea am mult timp la dispozitie stau 20 de minute.Aceasta lotiune o faci ori in fiecare zi, ori o data la 2 zile.Eu foloseam in fiecare zi, seara...si am scapat de puncte negre si cosuri.Success!

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Ai nevoie doar de aspirina si foarte putina apa. Ia 2 aspirine si zdrobestele apoi adauga apa pana faci o pasta. Puneti-o pe fata si las-o 15-20 minute. Si gata