| ღShawtyღ a întrebat:

Buna TPUhappy as dori si eu niste sfaturi. sa va povestesc: imi place f mult de un baiat, care cred eu ca si el ma place deoarece mi-a cerut nr de tel, id.am vorbit dar nu s-a mai intamplat nimic. in fiecare zi la scoala insa se gaseste sa imi faca ceva: sa se puna in fata mea, sa ma strige, alti baieti il imping in mine.nu stiu ce sa fac.ar trebui sa fac eu primul pas si sa'i spun ca il plac? ajuta'ti ma plssbatting eyelashes chiar imi doresc sa fiu cu el >:"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa cum descrii tu deja stiu toti colegii lui ca el poarta discutii cu tine. Poate fi doar o joaca de a baietilor in care ei se cred macho si incearca sa "vrajeasca' fetele. Banuiesc ca nu ai ma mult de 15-16 ani. Incearca sa porti o discutie cu el la telefon sau pe mess, oricum undeva mai privat si sa iti dai seama daca el chiar te place sau vrea doar sa se distreze, BYe

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat